• Wpisów:1123
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:14 dni temu
  • Licznik odwiedzin:117 068 / 1736 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wpisów: 23
Średnio co:13 godzin
Licznik: 71/14 dni
Do jutra Przytulaski/iza132
 

 
Strój Violi to hit czy kit?Głosujemy do jutra do godziny 19.20
 

 
Wpisów: 22
Średnio co: 13 godzin
Licznik odwiedzin: 64/13 dni

Miłych snów.Do jutra iza132
 

 
Czy wiedzieliście ,że Martina Stoessel ma brata o imieniu Francesco.Ja od paru miesięcy o tym wiem ale nie wiem czemu jak patrzyłam na grafikę to pisało ,że niby Francesco to jej chłopak ale to brat który marzy o takiej sławie jak jego siostra i fotka z lewej Martina a z prawej Francesco.
 

 
Styczeń-Ludmiła
Luty-Andres
Marzec-Nata
Kwiecień-Tomas
Maj-Viola
Czerwiec-Francesca
Lipiec-Angie
Sierpień-Jade
Wrzesień-Camila
Październik-Leon
Listopad-Maxi
Grudzień-Pablo
 

 
Dziś nowy dzień,dziś może zamieszczę jakieś informacje o Violi i dziś będzie hit czy kit.Noto co wstajemy?
 

 
Wpisów: 17
Średnio co: 15 godzin
Licznik odwiedzin: 51/12 dni

I to na tyle na dziś.Miłych snów życzy iza132
 

 
Znalazłam stronę na które jest już streszczenie 65 odcinka więc proszę od 63 do 65

Odcinek 63
Angie nosi się z zamiarem wyjawienia swojej tożsamości Violetcie, kiedy Beto i Pablo wykradają film demaskujący jej sekret. German, dowiedziawszy się od matki Federica, że występuje on w programie telewizyjnym, próbuje znaleźć show w Internecie, ale Ramallo przerywa połączenie w ostatniej chwili. Po przesłuchaniu Violetta zajmuje pierwsze miejsce, ale uczestników czeka jeszcze głosowanie publiczności. Ludmiła zła, że zajmuje dopiero drugie miejsce próbuje sabotować występ Violetty przy pomocy zmanipulowanego filmu. Federico zakochuje się w Violetcie. Matias próbuje powstrzymać Jacinto przed kradzieżą należącej do Germana walizki zawierającej 5 milionów dolarów.

Odcinek 64
Violetta odrzuca zaloty Federica, ale dziękuje mu za wsparcie. Chce go przytulić, ale boi się, że zostanie to sfilmowane. Z powodu filmu zamieszczonego w Internecie przez Ludmiłę Violetta nie otrzymuje żadnych głosów. Cami i Broadway zaczynają się ze sobą spotykać. Violetta zostaje wybuczana podczas występu w programie z powodu zmanipulowanego filmu. Studenci mobilizują się by pomóc koleżance, a Leon domaga się od Ludmiły wydania niezmontowanego filmu. Dziewczyna zaprzecza, że takowy posiada, ale w upuszczonym przez nią telefonie Tomas odnajduje cały materiał. Następuje ogłoszenie finalistów: Ludmiła, Tomas, Federico i Leon! Gregorio naciska na Broadwaya i Mariottiego, by wyeliminowali Federico z programu. Czy zdrajca zostanie ujawniony? Angie rzuca Germana bez podania powodu. Uknute przez Jacinto plany kradzieży pieniędzy Germana zostają pokrzyżowane przez Jade.

Odcinek 65
Sztuczki Ludmiły mające pozbawić Violettę zwycięstwa spotykają się z powszechną dezaprobatą. Studenci odwracają się od niej i umieszczają w sieci pełny film, aby pokazać telewidzom prawdę. Publiczność na forach internetowych domaga się przywrócenia Violetty do konkursu, niektórzy jej zwolennicy pojawiają się pod jej domem. Jednak Federico przekonuje ich, że dom należy do niego i zebrani rozchodzą się, zanim German orientuje się w sytuacji. Cami gniewa się na Broadwaya za szpiegowanie, ale on tłumaczy, że został zmuszony przez Gregoria. Ludmiła nie ustaje w obwinianiu Violetty za swoje problemy i poprzysięga zemstę. Jade zgadza się nie informować policji o zdemaskowanym planie kradzieży, ale później podsłuchuje rozmowę, w której Jacinto omawia ze swoim kompanem kontynuację niecnych zamiarów.
 

 
Moi drodzy pomyślałam ,że powinnam zrobić jakąś zabawę więc, co chcecie jakieś głosowanie,odpadanie może wolicie hit czy kit sami napiszcie w komentarzach.
 

 
Odcinek 61
Violetta zaczyna żałować udziału w konkursie talentów, ponieważ oznacza to częste występy przed kamerami. Podczas obiadu z ojcem zbiera się, by wyjawić mu prawdę, lecz przeszkadzają w tym obce dziewczyny, które oznajmiają, że poznają ją z telewizji. Violetta oświadcza, że została z kimś pomylona. Oznacza to dalsze kłamstwa, co wzmaga jej smutek. Matias grozi, że wyda Jade i Jacinto w ręce policji. Mariotti chce uzyskać o uczestnikach konkursu informacje osobiste dla spotęgowania zainteresowania widzów, ale Antonio się na to nie godzi. Tomas postanawia dowiedzieć się, kto spośród nich jest szpiegiem. Ludmila przyznaje się przed Tomasem do podarcia formularza Violetty. Zdenerwowana Violetta rzuca się Tomasowi na szyje, co zostaje sfilmowane przez Mariottiego.

62
Mariotti montuje materiał pokazujący Tomasa i Violettę w taki sposób, że wygląda, jakby chcieli nawiązać romans za plecami Leona. Pokazuje go Leonowi, który zrywa z Violettą nie słuchając jej wyjaśnień. Mariotti dzięki zabiegom montażowym tworzy filmy pokazujące rzekomo Leona obrażającego nowych studentów, Francescę podlizującą się jury i Maxiego komentującego jej zachowanie w niewybredny sposób. Antonio martwi się niesnaskami, które filmy te wywołują pomiędzy studentami i przerywa show. Violetta czyta pamiętnik Marii, z którego dowiaduje się, że jej matka miała siostrę imieniem Angeles. Angie wyjawia Pablo swoją obawę, że Violetta odkryje ich pokrewieństwo, po czym zdaje sobie sprawę, że ta rozmowa została sfilmowana. Matias widząc szczęście Jade postanawia nie denuncjować jej policji. Jacinto dowiaduje się, że German odnosi duże sukcesy w świecie biznesu i buduje intrygę, by go oszukać.
 

 
Dziś już na poważnie podchodzę do pisania bloga więc już bardziej się nim zajmę.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Oto parę zdjęć Violetty
 

 
No moi drodzy czas wstać wczoraj nie miałam czasu pisać teraz będę pisać o wiele więcej będą zabawy a także będzie o gwiazdach Violetty.To co zgadzacie się!
 

 
Na koniec dnia podsumowanie

wpisy: 12
średnio co: 16 godzin
licznik odwiedzin: 35/9 dni
i tylko w niektóre dni będą podsumowania.
 

 
Rozpoczął się nowy dzień więc, nie leniuchujmy w końcu nie będziemy spać przez cały dzień.A ja coś wymyśliłam na dzisiejszy dzień.
 

 
Violetta spieszy się do szkoły, by dotrzeć tam przed Germanem, który ma ją odebrać. Jednocześnie czuje się coraz bardziej nieszczęśliwa z powodu kłamstw i czuje, że powinna wszystko wyznać ojcu. Policjanci nakazują Matiasowi informować się o wszelkich próbach kontaktu ze strony jego ojca. Federico sugeruje Violetcie, by powiedziała wszystkim, że to Ludmiła podarła jej formularz zgłoszeniowy. Leon przypadkowo słyszy tę rozmowę. Gregorio grozi Tomasowi zwolnieniem za przypadkowe uszkodzenie rzeźby. Mariotti ogłasza nazwiska osób zakwalifikowanych do finału konkursu: Maxi, Francesca, Leon, Tomas, Ludmiła, Naty, Federico i Violetta.

i podsumowanie

wpisy:9
średnio co:19 godzin
Licznik odwiedzin:28/8 dni
 

 
Oto informacje o drugim sezonie Violi które znalazłam.

1.Jade i Matias będą grzeszyć bardziej niż kiedykolwiek

2.Lena siostra Naty powraca jako uczennica Studia 21 ,lecz dopiero w drugiej części. (być lepszym)

3.W pierwszym sezonie Viola jest miłością Tomasa i Leona ,ale w drugim sezonie Leon będzie rywalizował z Diegiem.

4.Ludmiła będzie udawała przyjaciółeczkę Violetty ,ale tak naprawdę będzie knuła z Diegiem plany przeciwko niej.

5.Leon będzie z Violetta ,aż do przybycia Diego.

6.Rodzina Castijo zmieni dom dlatego pokój Violi będzie inny.

7.Luci,Napo,Braco i Tomasa nie będzie w drugim sezonie.

8.Bridgit Mendler będzie w drugim sezonie najprawdopodobniej w wymianie studentów.

i na koniec

9.Violetta dowiaduje się ,że Antonio jest ojcem Mariji czyli jej dziadkiem.
 

 
Ja już nie wiem wczoraj oglądałam Violette i kiedy zaczęłam oglądać myślałam ,że zaraz głowa mi eksploduje bo leciał 61 odcinek a przecież nowe odcinki mają być od poniedziałku i ja już nie wiem chyba ,że coś przegapiłam bo byłam przez tydzień na moich wakacjach i nie miałam czasu oglądać.Zacznę pisać coś w stylu pamiętnika Violetty czyli takie streszczenia odcinków będę pisać około 17.00 dziś napisze 60 odcinka.
 

 
Kochani już dziś wracam i będą nowe wpisy a także dodam tło i awatar.Wpisów będzie więcej będą głosowanka,odpadanki,hit czy kit i wiele więcej.
 

 
Kochani wiem blog miał zacząć nowe wpisy później ale chce dodać ten wpisy bo chce polecić blog Fanstars.pinger.pl bo potrzebuje ona 1300 odwiedzin na swoim a wy moglibyście jej pomóc.
 

 

Do

Drodzy czytelnicy nie mam czasu żeby pisać bloga dlatego nie będę pisać do 05.08 ale później już będzie błogosławi lepszy.
 

 
Dziś do południa mnie nie będzie ,więc nie będzie wpisów dlatego oto proszę

Z kim w przyszłości zjesz obiad?

Styczeń-Nata
Luty-Tomas
Marzec-Andres
Kwiecień-Ludmiła
Maj-Violetta
Czerwiec-Leon
Lipiec-Jade
Sierpień-Herman
Wrzesień-Camila
Październik-Francesca
Listopad-Matias
Grudzień-Maxi
 

 
Codziennie na koniec dnia będę pisać ,że np. wpisy :12
Średnio co :12godzin
Licznik odwiedzin :11/2 dnia
Czy coś takiego .
 

 
Witam was serdecznie na moim blogu na którym pisze o Violetcie.Mam do was mała prośbę czy moglibyście polecić mojego bloga na waszych ,ale oczywiście jak nie chcecie to nie musicie polecać bloga.