• Wpisów: 1135
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: 20 dni temu, 18:33
 • Licznik odwiedzin: 118 526 / 1970 dni
 
iza132
 
Hej!

Jak się macie?

Ja nadal żyję i piszę do was, chociaż tego raczej nie planowałam.

Po prostu ostatnio wreszcie wzięłam się za oglądanie filmów (w ciągu tygodnia obejrzałam 2 filmy z listy, więc wow - lub 3, zależy czy liczyć oglądanie 5/10).

Pierwszy film to "Iluzja 2". Podobał mi się, oczywiście żadnej magicznej zagadki ni udało mi się rozkminić... W sumie trudno mi stwierdzić, która część była lepsza, więc polecam obie ;)


Drugim filmem, który obejrzałam, a zarówno książką którą przeczytałam jest "Cudowny chłopak".
Przeglądając lektury zobaczyłam ją i bez zastanowienia wzięłam. Długa specjalnie nie była - przeczytałam ją w jedną noc (zaczęłam wieczorem, skończyłam o pierwszej w nocy). Podobała mi się.
Wczoraj obejrzałam natomiast film. W zasadzie chciałam zająć się serialem, ale strona była przeciążona, więc zabrałam się za "Cudownego chłopaka".
Jak to bywa w filmie nie było wszystkich zdarzeń i nie były w takiej samej kolejności jak w książce, ale i tak seans mogę uznać za udany, chociaż liczyłam, że będzie smutniejszy - nawet łezka w oku mi się nie zakręciła (ale podobno jak twierdzi moja siostra jestem nieczuła).
Tak czy inaczej bardziej emocjonalna jest książka, a film jest uroczy, serio uroczy.
A w dodatku zauroczył mnie Jack Will - no jak go nie kochać ♥ :D


Obawiam się, że za często powtarzam słowo "film", więc będę już kończyć.
Następny wpis powinien pojawić się do 29 lipca.

To chyba na tyle.

Buziaki :*
(Nie)znajoma

piosenka: C.C.Catch - Heartbreak Hotel
Wstawię jeszcze piosenkę, bo czemu by nie?

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Kjiść Paprocji: Horrorów w sumie nie oglądam - obawiam się o to, jak będę się po nich żyć, skoro po jakiejś głupiej książce (kategoria thriller czy coś takiego) przez trzy dni chodziłam zestresowana i niewiel jadłam...
  Co ja lubię? Zazwyczaj oglądam komedię, zdarza się fantasty czy też filmy animowe (bo czemu by nie xD). I musicale! Jak ja uwielbiam Mamma Mia!
   
 •  
   
  Będę musiała na filmy rzucić okiem ;)
  A tak właściwie skoro przy kinie jesteśmy. Jakie rodzaje najbardziej lubisz? (horror, komedia, fantasty itp.) *mówi ściszonym głosem* ja osobiście kocham horrory, jak będziesz chciała to mogę ci coś polecić xD ;)
   
 •  
   
  Chyba już wiem czemu przed 29 lipca xD.
  Co do filmów to żadnego z nich nie widziałam, ale ten drugi mam na liście "do obejrzenia" i myślę, że mogę się za niego zabrać.
  I dwa filmy w ciągu tygodnia to dobry wynik, bo oglądam tygodniowo...jeden xD?. W sumie to z filmów ostatnio oglądałam dwa filmy anime i "Scot Pilgrim Kontra Świat" (próbowałam jeszcze obejrzeć starszą wersję "To", ale skończyło się na oglądaniu fragmentami i przewijaniu - pewnie dlatego że jestem bardziej przekonana do nowej wersji).
  Piosenki zawsze spoko, a ta akurat jest całkiem niezła ;).