• Wpisów: 1134
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 33 dni temu, 15:58
  • Licznik odwiedzin: 118 272 / 1943 dni
 
iza132
 
Cześć!

Jak się macie?

Ostatnio było mnie dość mało - ostatni wpis 15 dni temu.
Co się działo?

Cóż... miałam trochę problemów jeśli chodzi o Dzień Babci i Dziadka, mega stresowałam się z powodu prezentacji na WOS, z której i tak mnie nie pytał, jutro prawdopodobnie w moim domu zacznie się remont łazienki, ale na szczęście jest jeszcze druga. Poza tym to ostatnio wszystko toczy się wokół projektu, które wymaga ministerstwo - bez niego nie skończę szkoły.
Mogłabym coś to dokładniej opisać, ale tak w skrócie - wszystko jest jakieś popaprane. Nauczycielki, która wszystko nadzoruje nie ma (w sensie ma urlop czy coś), a inne mieszać nam w głowach.

To chyba tyle.

Mamy początek lutego, więc tradycyjnie podsumuję styczeń. Jednak ze względu na fakt, że jest nowy rok, trochę zmieni się forma tego.

Zaczynamy!

Liczba wpisów
4

Książka miesiąca
Michael Thomas Ford "Notatki samobójcy"
ks.jpeg

Ogólnie to początkowo miała tutaj być "Szkoła narzeczonych", jednak w styczniu zaczęłam czytać właśnie tę książkę, będąc pewna, że szybko jej nie skończę. Od dnia 23 zaczęły się, jednak dziać tam takie rzeczy, że musiałam na 5 minut odłożyć książkę i ochłonąć. Potem czytałam to, byle jak najszybciej skończyć. Nie to, że była zła, bo bardzo mi się podobała, ale... no po prostu...

Piosenka miesiąca
The Vamps - I Found A Gril

Dzięki *Mordka* :D

Moja historia miesiąca
Ogólnie to najciekawszy był któryś czwartek, kiedy klasa VII robiła jakiś projekt na muzykę/plastykę/czy coś tam. Wyglądało to tak, że siedzieli na korytarzu, śpiewali "Miłość w Zakopanem", byli przebrani za żule i żebrali kasę na Świeżaka XD

Film/Serial miesiąca
Jeszcze większe dzieci

:)

Buziaki :*
(Nie)znajoma

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego