• Wpisów: 1122
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: 14 dni temu, 17:03
 • Licznik odwiedzin: 117 062 / 1736 dni
 
iza132
 
Hej!

Co tam u was?

Ostatnio mnie nie było, mimo iż obiecywałam wpis jeszcze w zeszłym tygodniu, więc należy wam się chyba wytłumaczenie.

Gdyby ktoś zerknął na komentarze pod poprzednim wpisem, wiedziałaby, że ostatnio na tym blogu pojawił się ktoś, kto stwierdził, że jestem nudna.
Byłby to powód, żeby się załamać, gdyby nie fakt, że ja zdaję sobie z tego sprawę, bo sama stwierdzam, że moje życie jest nudne jak flaki z olejem. Warto też wiedzieć, że w sumie jest to może dziwne, ale kiedyś bardzo chciałam mieć takiego "hejtera" i czasami zazdrościłam tego nawet innym blogom - tak, wiem że jestem nienormalna XD

Tak więc wykluczyliśmy moje załamanie.
Wpis miał być w niedzielę, ale byłam na urodzinach i dodatkowo miałam dość dużo nauki, a nie wzięłam pod uwagę faktu, że może nie starczyć mi czasu.
W poniedziałek nawet już zaczęłam pisać wpis, ale coś nie pykło...

bl.jpeg


W temacie tego poniedziałku - pewnie wiecie, że był to najbardziej depresyjny dzień roku, a nawet niektórzy twierdzą, że stulecie.
Odczuliście to w jakiś sposób?
Ja osobiście nie, chociaż to właśnie poniedziałek miałam zawalony, bo było powtórzenie w WOSu, kartkówka z j.angielskiego i sprawdzian z chemii.

A w temacie szkoły to jak tam wasze oceny na półrocze?
Ja niestety na trzy 4 pewne... No cóż... Ale czy to moja wina, że nie potrafię nauczyć się kwasów?! No bo jak mam to w końcu zrobić?

ry.jpeg


Poza tym to spadł u mnie śnieg. Co prawda, nie ma go jakoś bardzo dużo, ale jest i to się liczy - szkoda, że nie było tak na święta.
Ok, na święta nie było, ale mam nadzieję, że na ferie będzie ;)

pla.jpeg


I w sumie to tyle u mnie.

Buziaki :*
(Nie)znajoma


zdjęcia: pl.pinterest.com
piosenka: The Cranberries - Zombie
Kiedyś było, ale w poniedziałek zmarła wokalistka tego zespołu, więc niech będzie...

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  A powiem ci, że u mnie ten najbardziej depresyjny dzień w roku był jednym z udanych. Zastanawiam się czy to nie przypadkiem przez to, że są depresyjne przez inne dni w roku. ;P
  Ja jestem wsm zadowolona ze swoich ocen.
  Śnieg właśnie pada. xd
  Przeżyłam szok, jak się dowiedziałam, że Dolores już nie żyje. Bardzo mi jej szkoda. :c
   
 •  
   
  U mnie też spadł śnieg :D. Oceny na półrocze są u mnie średnie, ale w następnym semestrze chcę bardziej się postarać, w dodatku prawie cała moja klasa to nieuki (kolejny powód dlaczego nie potrzebuje znajomych...). Nie przejmuj się hejterami. Też mam nudne życie (a nawet nudniejsze od ciebie).