• Wpisów: 1135
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 20 dni temu, 18:33
  • Licznik odwiedzin: 118 526 / 1970 dni
 
iza132
 
Cześć!

Jak się macie w tą pochmurną (przynajmniej u mnie) niedzielę?

Oglądał ktoś wczoraj turniej czterech skoczni?
Ja akurat przypadkiem znalazłam się w pokoju, kiedy rodzice oglądali. Co prawda nie obserwowałam turnieju przez cały czas, ale skupiałam się, kiedy tylko skakali Polacy. Podczas ostatniego skoku Kamila siedziałam i uważnie obserwowałam, a serce waliło mi jak młotem. Gdy udało mu się skoczyć i wygrać cały turniej poczułam się strasznie dumna z tego, że jestem Polką.

skok.jpeg


Poza tym to prawdopodobnie nie dodam już żadnego nowego rozdziału Mai - dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta, po prostu nie potrafię pisać opowiadań na blogu. Może gdyby był on poświęcony tylko temu, wtedy by mi się udało. Ja jednak nie chcę tego zmieniać. Lubię mój blog takim, jakim jest.

Co do blogów to ostatnia zaczęłam się zastanawiać, co jest najważniejsze... Liczy się długość wpisu, jego sens, a może częstość dodawania postów...

blog.jpeg


Chciałabym jeszcze powtórzyć pewne pytanie. Jak już wspomniałam ostatnio znalazłam moje stare magazyny TOP Model, w których projektowałam sobie będąc małą. Moje pytanie brzmi - interesowałby kogoś wpis o tych moich bazgrołkach, czy lepiej go nie robić?

To chyba na tyle.

Buziaki :*
(Nie)znajoma

zdjęcia: pl.pinterest.com
piosenka: Taylor Swift - Look What You Made Me Do(nightcore)
Znalazłam to jeszcze w zeszłym roku i mi się spodobało - być może ze względu na fakt, że jest inne niż jest to według mnie bardziej cover, a nie odwzorowanie piosenki ;)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego