• Wpisów: 1135
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 20 dni temu, 18:33
  • Licznik odwiedzin: 118 526 / 1970 dni
 
iza132
 
Hej!

Jak się macie?

Wreszcie zmieniłam wygląd. Co prawda nie jest świąteczny, ale jest zimowy. Ogólnie to zajrzałam do wyglądów, które kiedyś sobie zapisałam. Był tam też świąteczny, ale niezbyt mi odpowiadał, więc użyłam tego, który był podpisany właśnie jako zimowy.

Poza tym to siedzę teraz w domu, mimo że powinnam być w drodze. Co się więc stało?
Moja siostra źle się czuje i rodzice doszli do wniosku, że zostanie, a ja wraz z nią.

Niby powinnam się cieszyć, bo w końcu niezbyt chciałam jechać w tym roku, bo tegoroczna sytuacja jest inna niż zazwyczaj.
Mimo to czuję się odrobinkę winna, ale u mnie to normalne. Czuję się winna nawet, gdy nie poszłam do szkoły, bo brzuch mnie bolał. Gdy ból przechodzi źle się czuję, bo jednak chyba mogłam iść... Tak, wiem że jestem nienormalna.
W sumie to nie z mojej winy teraz siedzę w domu, ale wcześniej chodziłam i gadałam o tym, że będziemy krótko, bo siostra się źle czuje i teraz troszkę mi głupio.

Oprócz tego to nie ma u mnie śniegu. Dzisiaj siedziałam w kościele, przede mną była gigantyczna choinka i szopka, a ja i tak miałam wrażenie, że mamy Wielkanoc.

Ogólnie to mamy dziś Boże Narodzenie, więc dzisiaj złożę wam życzenia:

Tak, więc życzę wszystkim, aby ten dzisiejszy i jutrzejszy dzień był udany, dobrych ocen, najlepszych przyjaciół, wymarzonego chłopaka/dziewczyny i spełnienia marzeń :*

Tak, w ogóle to możecie się pochwalić, co dostaliście na święta.
Gdybym ja miała wam tu wszystko wymienić możliwe, że wyszłabym na samochwałę, więc tego nie zrobię.
Powiem tylko, że dostałam między innymi nowy zegarek z tarczą, na której są jeszcze minuty - takiego potrzebowałam, bo mam tylko jeden i to z Komunii, wiec swoje przeżył. Oprócz tego coś z czego się cieszę to perfumy od Katty Perry "Killer Queen". Gdyby ktoś się nie orientował to jest to ten czerwony kryształek i co prawda nie mam ich w tym pojemniczku, ale i tak się cieszę.
Ogólnie to zapachy od piosenkarki są dość słodkie, ale mi takie pasują.

Ok, ten wpis był inny niż reszta, bo nie jest wypełniony zdjęciami, ale co tam.

Dajcie znać jak wam mijają święta!

Buziaki :*
(Nie)znajoma

piosenka: Shakin Stevens - Merry Christmas Everyone/Snow is falling

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego