• Wpisów: 1135
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 21 dni temu, 18:33
  • Licznik odwiedzin: 118 526 / 1970 dni
 
iza132
 
Cześć!

Jak się macie?

U mnie spadł śnieg, więc jest super! Dodatkowo odważyłam się iść do dyrektora, aby odwołał informatykę, bo nie było nauczyciela. Zamiast j.niemieckiego miałam drugi WOS i było śmiesznie ;)

Myślałam wczoraj, żeby dodać dość ważną Pogadankę, którą planuję od momentu, kiedy w ogóle wpadłam na pomysł takiej serii.
Na 100% będzie jeszcze w tym roku i najprawdopodobniej w ostatnim tygodniu.

snow.jpeg


Ogólnie to od wczoraj mam nowy telefon i bardzo się z tego powodu cieszę. Największą zaletą tego telefonu jest fakt, że posiada system android! Strasznie się cieszę, że po 3 lata, 6 miesiącach i 11 dniach mogłam powrócić do niego :)
Gdyby kogoś to interesowała to jest to Huawei P8 Lite

telefon.jpeg


Poza tym to teraz będzie o tym jak (nie)jestem na bieżąco.
Cała historia zaczyna się w piątek, kiedy natrafiłam na filmik Jana Dąbrowskiego "11 rzeczy, które rozśmieszyły Gimpera" (swoją drogą mam fajnego ss z tego filmu XD). Obejrzałam sobie i w pewnym momencie śpiewali oni po helu pewną piosenkę. Skojarzyła mi się z utworem, który słyszałam kilka lat temu w takiej sklejce filmów na yt u Cyber Mariana. Ostatecznie odkryłam Bombsite a! Brawo ja! Wreszcie po tych 18 miesiącach udało mi się dojść do tego, jaka to była piosenka...

Z innych ogłoszeń to mam gotowy rozdział "Hi, I'm Maja" i pojawi się może jeszcze w tym tygodniu ;)

Buziaki :*
(Nie)znajoma


zdjęcia: pl.pinterest.com
piosenka: The Cranberries - Zombie

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego