• Wpisów: 1135
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 20 dni temu, 18:33
  • Licznik odwiedzin: 118 526 / 1970 dni
 
iza132
 
Hej!

Piszę w odstępie 3 dni, więc wow! Ogólnie to wreszcie wykorzystałam mój pomysł co do tytułu.

Przypomniał mi się ten fragment dzisiaj, kiedy to czekałam, aż nauczycielka plastyki łaskawie w końcu przyjdzie, bo na 1 lekcji mieliśmy namalować całą pracę na A4 (gdyby ktoś był ciekaw to zrobiłam ją całą, ale chyba nie był to poziom na jaki mnie stać...)
A propo plastyki to dzisiaj pani ponownie wzięła moją pracę - robiliśmy na razie 2 i wzięła obydwie, więc dla takiego beztalencia jak ja to naprawdę duży zaszczyt.

Jak zwykle biegam od tematu do tematu, bo miałam napisać z jakiej to piosenki, a zamiast tego chwalę się tym, że na razie dobrze idzie mi z plastyki...
Może ktoś się zorientował, a może jednak nie, ale ten cytat pochodzi z piosenki z "Bolka i Lolka" chyba dookoła świata czy coś w tym stylu. Chodziło tam o to, że właśnie musieli odbyć podróż dookoła świata i się ścigali z innymi i nagrodą była chyba wyspa... nie zmienia to faktu, że jak jechali to właśnie była ta piosenka i leciał "Mija czas, pędzi czas, czas pogania stale nas..."

czas.jpeg


Tytuł odrobinkę odnosi się do tego, co chcę wam teraz napisać, bo do czasu. Ogólnie to pamiętam jak pisałam wam, że oglądam sobie Vlogmasy i chcę święta - był to chyba październik lub listopad. Szczerze to jest to niesamowite jak ten czas szybko zleciał, a podobno po 18 leci jeszcze szybciej...

Ogólnie to ja się cieszę, że mamy już grudzień, bo kocham święta! Ze wszystkich w całym roku najbardziej uwielbiam Boże Narodzenie! Uwielbiam ubierać choinkę, uwielbiam tą przerwę od szkoły, uwielbiam dawać i dostawać prezenty, nawet lubię ten wyjazd do rodziny (aczkolwiek z reguły nie chce mi się tam jechać, ale ci...).
A wy lubicie święta?

swieta.jpg


Skoro już jesteśmy na tym temacie to przejdę do śniegu. Ostatnie Wigilie nie były białe, przez co to był dla mnie tylko zwykły dzień z jakąś uroczystą kolacją. Zawsze bardzo się cieszyłam, pamiętam to podekscytowanie na myśl o otwarciu prezentów... To było wspaniałe... Mam jednak cichą nadzieję, że ten śnieg, który u mnie jest utrzyma się do co najmniej 24 grudnia, leżakuje sobie już do 30 listopada, więc chyba da radę. Ewentualnie zawsze mogę zobaczyć śnieg 25, bo wtedy zazwyczaj jadę, do rodziny mieszkającej w górach.

pamiec.jpg


Poza tym to mam ochotę zmienić wygląd na świąteczny, ale z drugiej strony ten obecny nadal mi się podoba - co jest dziwne, bo zazwyczaj nudzi mi się po jakiś 2 miesiącach, a ten rozpoczął już 4...

Ok, będę kończyć już ten wpis...

Buziaki :*
(Nie)znajoma

zdjęcia: pl.pinterest.com
lolmania.pl
piosenka: GrubSon - Na szczycie
Trochę starsze, ale naprawdę niezłe

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego