• Wpisów: 1134
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 33 dni temu, 15:58
  • Licznik odwiedzin: 118 272 / 1943 dni
 
iza132
 
Hej!

Jak się macie?

U mnie bardzo dobrze, ponieważ wreszcie zanotowałam o czym chcę zrobić wpis - co prawda z tyłu zeszytu do niemieckiego, ale co tam XD

Poza tym wreszcie się zebrałam i zajęła się zdjęciami z Wadowic, tak więc to właśnie nimi wypełnię wpis.

wadowice1.jpg


Zacznę właśnie od Wadowic. Obiecałam wpis, więc jest.
Na wycieczce byłam w ubiegły wtorek i było fajnie, pomimo że pogoda nie była rewelacyjna - przez 30 minut, które spędziłam na rynku zmarzłam.
Muzeum mi się podobało, ale było strasznie smutno w trzech ostatnich salach dotyczących śmierci papieża oraz sali o zamachu - ta wzbudza we mnie takie emocje przez to, że wydarzyło się to 13 maja, a ta data jest dla mnie... hm... bardzo ważna...
Kremówki było dobre, ale mulące. Poza tym poszliśmy jeszcze na kebab, ale nie skończyło się to za dobrze, ponieważ z tego co mi wiadomo były w nim pióra i jakieś flaki przez co zakończyli go rewolucją żołądkową - ja sama nic nie jadłam, bo kremówka mnie wykończyła ;)

wadowice2.jpg


Pogadajmy teraz o pogodzie - u mnie to istna tragedia. Do tej pory zdążyło już kilka raz wyjść słońce, padał deszcz i nawet śnieg. Do tego mocno wieje, ale ja bardzo lubię wiatr, więc mi to nie przeszkadza.
Ogólnie to nie przypominam sobie, żebym już w październiku szła do szkoły w kurtce zimowej, a dzisiaj to zrobiłam.
Poza tym to osobiście czuję już zimę. Mieliście kiedyś tak, że wyszliście z domu i czuliście, np. zimę? Ja sama nie raz tego doświadczyłam.

wadowice3.jpg

(zdjęcie gołębi musiało być, ogólnie to na wycieczkach u mnie są zawsze sensacją, a mój kolega podsumowuje to tak: "Dzieci z na wsi przyjechały, gołębi nigdy nie widziały." XD)

Coraz częściej myślę o tym jak to będzie, gdy będę dorosła. Z jednej strony się cieszę, ale to mnie chyba jednak bardziej przeraża.
Wiecie co uważam za najlepsze w byciu dorosłym?
Posiadanie prawa jazdy!
Ja tak bardzo chciałabym móc jeździć samochodem. Ostatnio nawet miałam sen o tym, że prowadziłam auto siedząc na miejscu pasażera, więc wiece... talent wrodzony XD

wadowice4.jpg


Mam jeszcze jedno pytanie do was - słuchacie muzyki we wpisach?
Kiedyś osobiście tego nie robiłam, ale odkąd dodałam post o Eurowizji staram się słuchać. Niestety nie zbyt mogę to robić na telefonie, ale kiedy korzystam z komputera robię to praktycznie zawsze i w dodatku staram się napomknąć o tym w komentarzu, aby ktoś wiedział, że znalazła się choćby jedna osoba, która wysłuchała tego :)

To tyle na dzisiaj.
W środę spodziewajcie się podsumowania!

Buziaki :*
(Nie)znajoma

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego